skartovac 1 kacl bez starosti E katalog cz

Péče o zákazníky

pece o zakazniky

str8Zákazník v centru pozornosti

Díky posilování zákaznického servisu poskytuje Office Depot maximální podporu. Vždy se na nás můžete obrátit a váš požadavek bude do detailu vyřešen.


Vyškolení zaměstnanci pro vyřízení objednávek

Obchodní zástupci
100 obchodníků působí v lokalitě svého zákazníka. Každý obchodník zná svého zákazníka a vždy mu připraví individuální nabídku dle konkrétních potřeb. Díky lokální působnosti je permanentně k dispozici.


pece1Řidiči
50 řidičů Office Depot je kompetentních řešit individuální požadavky při doručení. Každý zákazník zná svého řidiče. Potřebujete zanést vodu až do kuchyňky, odvézt použité obaly, dopravit těžké zboží až do 4. patra nebo sestavit židli? Žádný problém.

 


 

pece2Operátoři call centra
Zákazníkům je denně k dispozici 50 operátorů. Poskytují informace o produktech a asistují při tvorbě objednávek. Přijímají objednávky po telefonu, informují o stavu jejich vyřízení a řeší případné reklamace.


Specialisté na Print management
Tito zaměstnanci jsou vyškoleni v oblasti technologie ofsetového tisku, sítotisku a dalších forem potisku, reklamních předmětů, diářů, kalendářů atd. Připraví kompletní nabídku výroby, skladování a logistiky.

pece3Specialisté technického servisu
S výběrem vhodného produktu či služby vám vždy pomohou naši odborníci, kteří sledují vývoj a trendy na trhu s kancelářskou technikou a jsou připraveni nabídnout zákazníkům to nejoptimálnější řešení.


Specialisté na kancelářský nábytek
Jsou plně k dispozici pro navržení optimální sestavy nábytku podle záměru zákazníka. Potřebujete vybavit zasedací místnost, home office nebo designově zajímavou kancelář? Vždy se můžete spolehnout na komplexní služby při návrhu i realizaci.

Jste zde: Úvod Naše řešení Péče o zákazníky

Potřebujete pomoc?

Dotazy a přání volejte v pracovních dnech
od 7:30 do 17:00

Tel.: 8001 54322
Fax: 8001 54321
Website: www.procofficedepot.cz
E-shop: online.officedepot.cz