skartovac 1 kacl bez starosti E katalog cz

Ekologie - vše pro udržitelný rozvoj

ekologie

str14Vracíme přírodě, co jsme si od ní půjčili

Office Depot jde příkladem v oblasti ekologie. Katalog je tištěný na 100% recyklovaném papíře, pro rozvoz zboží používá z 80% recyklované kartonové krabice. Je zapojen do systému třídění odpadů EKO-KOM. V roce 2008 Office Depot zavedl a úspěšně certifikoval systém enviromentálního managementu v souladu s normou ISO 14001.


ekologie1STROMY PRO ŽIVOT - Za 50 balíků papíru strom
Office Depot si uvědomuje, že každý balík papíru, jenž ve firmě projde rukama, byl kdysi součástí živého stromu. Cítí zodpovědnost, kterou má k prostředí, v němž všichni žijeme, a chce přírodě - zejména lesům - společně s vámi pomáhat. Proto za každých 50 odebraných balíků papíru Office Depot nebo Papirius vysadí 1 strom.


ekologie2

ZELENÉ  PRODUKTY - Šetrné k přírodě
Office Depot nabízí produkty, které jsou vyráběny z recyklovaných nebo recyklovatelných materiálů. Při jejich používání nezatěžujete životní prostředí. Každý takovýto produkt je označen zelenou ikonou.
ekologie3
INDIKÁTORY - Snadná možnost volby

Každý "zelený" výrobek má v popisu detailně vyznačeny své ekologické parametry. Jedná se o 14 ukazatelů od recyklovatelnosti až po energetickou úspornost.ekologie4

ZELENÁ KANCELÁŘ - Komplexní řešení
Pro zákazníky se silnou preferencí zásad udržitelného rozvoje má Office Depot komplexní řešení ekologického provozu kanceláře - tedy od nábytku až po zpětný odběr tonerů.

Jste zde: Úvod Naše řešení Ekologie - vše pro udržitelný rozvoj

Potřebujete pomoc?

Dotazy a přání volejte v pracovních dnech
od 7:30 do 17:00

Tel.: 8001 54322
Fax: 8001 54321
Website: www.procofficedepot.cz
E-shop: online.officedepot.cz